MÖBLER / Bord / Konsolbord 14075502
nr 1407 5502
Konsolbord
nyrokoko, 1800-tal, marmorerad träskiva. Bredd: 89 cm. Djup: 45 cm. Höjd: 76 cm
Kondition: pastellageskador, lösa delar
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:46:28
5/7 19:12:51